Navigace: Úvod » Aplikace » Pumpdroid – ušetřete „chechtáky“ během tankování

Pumpdroid – ušetřete „chechtáky“ během tankování

Pumpdroid – ušetřete „chechtáky“ během tankování

Všechno zdražuje – jídlo, pití, služby a také samozřejmě benzín. Ten svou rostoucí cenou netěší celou řadu lidí, kteří musí denně cestovat třeba za prací. Každá koruna je pak dobrá, po roce cestování se to totiž jistě na peněžence každého z nás odrazí. Perfektní cestou, jak během cestování autem či na motorce ušetřit, je aplikace Pumpdroid.

  

Jak už název vypovídá, jedná se o českou aplikaci, která pomůže každému cestovateli s výběrem té pravé čerpací stanice tak, aby co nejvíce ušetřil. Stačí si v jednoduché aplikace pouze rozkliknout tabulku s cenami a máte vyhráno. Všechny ceny jsou navíc velice často aktualizovány, máte tak vždy přesnou představu o aktuální ceně na té které pumpě.

Krom toho umí Pumpdroid řadu dalších věcí – propojení s Google či Sygic navigacemi, rozpis otevíracích dob jednotlivých stanic či možnost vyhledávat stanice značky, kterou preferujete (dejme tomu Shell či OMV). Aplikace Pumpdroid je perfektním pomocníkem pro každého, kdo chce na dnešních silnicích trochu ušetřit.

  • Aktualizované cen
  • Možnost propojení s Google s Sygnic navigacemi
  • Je zdarma

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru