Navigace: Úvod » Aplikace » One Touch Battery Saver – správa baterie snadno a rychle

One Touch Battery Saver – správa baterie snadno a rychle

One Touch Battery Saver – správa baterie snadno a rychle

Větší displeje, silnější procesory, více paměti, více možností konektivity a všeho možného dalšího teď nalezneme v každé další generaci chytrých mobilních telefonů a tabletů. Vše při zachování stejných rozměrů a váhy, jen vše potřebuje trochu více a více energie. Jenže je zde problém – baterie zatím neumíme dělat kapacitně větší při zachování stejných rozměrů a baterie dochází…

  

Problém, kdy si po (pro mobil) náročném dnu ani nepřečtete maily či zprávy jen proto, že prostě v během pozdního odpoledne došla baterka a vy nemáte na výběr. Naštěstí se jako vždy najde nějaké řešení, pro chytrá zařízení je to neuvěřitelný počet aplikací pro správu baterií. Jedou z nich je i One Touch Battery Saver.

Pomocí několika kliknutí zjistíte kompletní stav vaší baterie (teplota, kapacita, reálná kapacita, doba výdrže…) a podle toho se můžete zařídit. Aplikace totiž nabízí několik jednoduchých režimů, které dokážou velice dobře omezit používanou energii v momentech, kdy nepotřebujete to či ono. Během “spánku” vypne wi-fi, bluetooth, během jízdy v autě zase sníží jas a podobně. Jednoduché řešení pro každého, komu baterie nestačí.

  • Mnoho možností
  • Jednoduché ovládání
  • Funguje
  • Je zdarma
  • Graficky nadprůměrná
  • Řada widgetů

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru