Navigace: Úvod » Aplikace » Nejlepší řidič – jste také jedním z nich?

Nejlepší řidič – jste také jedním z nich?

Nejlepší řidič – jste také jedním z nich?

Jezdíte často autem a myslíte si o sobě, že jste nejlepším řidičem na českých silnicích? Hehe, s velkou pravděpodobností jste na obrovském omylu a pravdu vám o vaší jízdě může říct i něco jiného, než zdvižené prostředníčky kolemjedoucích řidičů. Aplikace Nejlepší řidič vás zhodnotí.

 

Princip je opravdu jednoduchý – za pomocí několika čipů a funkcí vašeho telefonu totiž dokáže během jízdy sledovat kvalitu jízdy. A nejde tak ani o to, zda jste vybrali nejkratší cestu nebo zda jste natankovali nejlevněji. Aplikace měří to, jak dobře si dokážete poradit s plynulostí zatáčení, s brzdovým pedálem a nerovnostmi terénu.

Telefon stačí pevně připevnit někde do auta, zapnou a vyrazit na cestu. Na každý úsek máte 1000 bodů, přičemž za každou chybu se nějaký ten bodík odečte. Na konci své jízdy se podíváte na vyhodnocení, na konečný počet bodů a aplikace i poradí, kde byste mohli své schopnosti zlepšit. Rozhodně se nejedná o nic neuvěřitelně přesného, ale jedná se o vcelku vtipnou a zajímavou věc, která může i někdy šikovně poradit.

  • Aplikace je zdarma
  • Několik statistických funckí
  • Možnost zanalyzovat jízdu

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentáře (1)

  • LiborA

    A přečetli jste si aspoň licenční podmínky, se kterými registrací souhlasíte? Koncernu PPF a Generali povolujete Vás bombardovat obchodními nabídkami – děkuji nechci. Předání třetí straně informace o pohybu Vašeho vozidla. Zavazujete se bezodkladně informovat ČP o změně Vašich osobních údajů.

    Tak tohle mi do mobilu fakt nesmí.

    Odpovědět

Komentovat

Nahoru