Navigace: Úvod » Aplikace » Nauč se Pravopis – tréninková pomůcka jak pro školáky, tak pro ostatní

Nauč se Pravopis – tréninková pomůcka jak pro školáky, tak pro ostatní

Nauč se Pravopis – tréninková pomůcka jak pro školáky, tak pro ostatní

Český jazyk je pro každého Čecha něco, co by měl perfektně a svižně dokázat používat za každé situace. Bohužel však ne každému šla naše mateřština na základní a střední škole natolik dobře, aby si k ní získal pozitivní přístup. Radost z jazyka je jednou z věcí, která může člověka naplňovat, ale pokud mu nejde, nikdy si k němu cestu nenajde.

  

Možná za to mohla učitelka, možná za to mohl způsob výuky na našich školách, každopádně dnes a denně narážíme na mnoho lidí, kteří nedokážou správně napsat celou řadu českých slov a frází. Věci jako s/z, mě/mně, i/y se však člověk může naučit velice snadno, pokud má správný výukový program. Třeba na mobilu či tabletu.

Aplikace Nauč se Pravopis nabízí každému možnost získat jistotu tam, kde se necítí úplně nejlépe. Řada testů na všechny možné češtinářské jevy máte pěkně pohromadě a můžete si zdarma do libosti zkoušet jednotlivá cvičení. Ti, kteří češtinu umí skvěle, budou mít radost a ti, kteří se s ní neumí ohánět takovým způsobem, se jistě něco přiučí.

  • Řada typů tesů
  • Zdarma
  • Rychlost

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru