Navigace: Úvod » Aplikace » Fake Windows 8 – předveďte se u piva

Fake Windows 8 – předveďte se u piva

Fake Windows 8 – předveďte se u piva

Na operačním systému Android nalezneme obrovskou řadu různých legrácek a vtípků. Můžeme nalézt „zaručené“ hledače duchů, možnosti nabourat cizí telefony či stopovat osoby pomocí telefonního čísla. Vše je samozřejmě jen legrace pro pobavení a stejně tomu tak je i u aplikace jménem Fake Windows 8.

 

Malá aplikace, která je na Google Play dostupná zcela zdarma, vás během jejího používání přehodí do „fake“ prostředí Metra. To je známé z nejnovějších Windows 8 – dlaždice, jež nahradily klasickou nabídku start. Můžete se po prostředí, které samozřejmě nefunguje jako klasické Win 8, libovolně pohybovat a dělat, že právě tento operační systém na svém telefonu máte.

Vše je uděláno velice pěkně a každá z ikonek, jež se ve Fake Windows 8 objevuje, přesně odkazuje na vaše nainstalované aplikace – pokud tedy kliknete na dlaždici symbolizující mapy, aplikace za vás spustí Google Maps, kterou máte ve svém telefonu. Pokud kliknete třeba na hudbu, spustí se hudební přehrávač. Prostě legrácka, jež zabaví na několik minut během sezení u piva.

  • zdarma
  • zajímavá legrace
  • na vtípek velice propracované

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru