Navigace: Úvod » Aplikace » dTest – pomocník, který vám pomůže během nakupování

dTest – pomocník, který vám pomůže během nakupování

dTest – pomocník, který vám pomůže během nakupování

Dlouho, dlouho nám chyběla podobná aplikace, která by u nás v České republice (případně na Slovensku) dokázala porovnávat jednotlivé produkty v obchodech, dávat nám o nich důležité informace a případně i poradit, jak si kterou věc vybrat. V zámoří samozřejmá věc, u nás až nyní s příchodem aplikace dTest.

  

Magazín dTest pravděpodobně není potřeba představovat – skupina novinářů se vždy čas od času zaměří na určitou kategorii produktů, ty následně podrobí řadě testů a ve svém časopise/na webu následně zveřejní výsledky svých testování. Nyní se vše, co dosud v dTestu zjistili, přesouvá spolu s dalšími zajímavostmi na mobilní telefony.

Díky aplikaci si tak můžete zjistit vše o produktech, které již prošly testováním (stačí v krámě oskenovat čárový kód) a hned máte jasno, po jaké minerálce nebo sušence sáhnout (POZOR – je potřeba mít předplatné časopisu dTest, jinak se k výsledkům testování nedostanete). Dále můžete najít rady, jak vybírat to či ono zboží nebo řadu kontaktů na užitečné instituce pro ochranu zákazníků.

 • k pořádnému využití nutnost předplacení
 • řada zajímavých funkcí
 • konečně podobná služba v ČR/SK

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentáře (2)

 • Aldabubo

  Zcela perfektní by byla aplikace ve spojení se čtečkou čárových kódů. Načíst v obchodě kód a pokud existuje test pro daný výrobek, zobrazil by se na displeji. Takhle to vypadá trošičku zdlouhavě.

  Odpovědět
  • Miroslav Václavík

   Ale vždyť přesně tak to je. Jen musíš mít předplacený ten dTest magazín, aby ses k výsledkům testu dostal. :)

   Odpovědět

Komentovat

Nahoru