Navigace: Úvod » Aplikace » AVI Media Player – kvalitu hledejte jinde

AVI Media Player – kvalitu hledejte jinde

AVI Media Player – kvalitu hledejte jinde

Smartphony a tablety se během posledních let staly plnohodnotnými multimediálními přehrávači – video, hudba, hry. Nic jim nedělá žádný problém a otázkou už je jen to, jakým způsobem si nějaký ten seriál či písničku naservírujete. Dnes jsme se podívali na jeden přehrávač videa a šťastní jsme nebyli.

  

První, co na vás během zapnutí aplikace AVI Media Player vyskočí, je nechutné grafické rozložení, jež známe ještě z Androidů s verzí 1.x a 2.x – žádná sláva, ale pokud mi nabídne kvalitní přehrávání a správu videa, dalo by se to přetrpět. Bohužel ani to nepřichází – vše je v aplikace neuvěřitelně pomalé, trhané a nepříjemné. Dokonce i samotné přehrávání filmů.

Stačí si pustit video s vyšším frameratem či rozlišením a přehrávač už má problém. Ani SGSIII spolu s touto aplikací nedokáže rozjet normální 720p video bez trhání. Následné možnosti a funkce už jsou jen chabým odvarem kvalitních přehrávačů. Jedinou světlou stránkou této aplikace je neomylné vypsání všech souborů na telefonu, ale to už umí kdejaký další. Pokud hledáte kvalitní přehrávač, sáhněte raději po MX či VLC Playeru. Dokonce i nativní přehrávač je o míle dále, než „šunka“ jménem AVI Media Player.

  • Ošklivé grafické rozhraní
  • Pomalé a trhané
  • Zdarma

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru