Navigace: Úvod » Aplikace » Android Finder Free – najděte svůj telefon pomocí písknutí

Android Finder Free – najděte svůj telefon pomocí písknutí

Android Finder Free – najděte svůj telefon pomocí písknutí

Přestože se velikost smartphonů neustále zvětšuje, častokrát se každému stává, že nemůže svůj mobilní telefon najít. Ať už je někde mezi polštáři na gauči, hozen mezi oblečením či schovaný v náprsní kapse vaší bundy, vždy ho nemůžete najít tehdy, když ho nutně potřebujete. V tu chvíli je na řadě prozvonění nebo Android Free Finder.

 

Prozvonění je klasický trik,  jak si se schovaným telefonem poradit. Ne vždy však máte po ruce druhé zařízení, kterým byste na svůj telefon mohli zavolat, případně máte vypnutá zvonění a jakékoliv prozvánění je zcela k ničemu, jelikož telefon stejně nenajdete. A co takhle na telefon zapískat?

Ano, Android Free Finder umožňuje nastavit velice zajímavou a šikovnou funkci – když nemůžete svůj telefon najít, prostě zapískejte. Telefon se rozdrnčí a vy ho najdete i při ztlumených zvucích (telefon zapne zvuk i když ho máte v tu chvíli normálně vypnutý). Je pak potřeba pohrát si s citlivostí, při kterém se telefon začne ozývat. Jakmile však najdete optimální nastavení, jedna se o perfektního pomocníka.

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru