Navigace: Úvod » Aplikace » Wikipedia Mobile – kompletní vědění v kapse

Wikipedia Mobile – kompletní vědění v kapse

Wikipedia Mobile – kompletní vědění v kapse

Informace jsou v našich životech čím dál cennější komoditou – jejich počet sice neustále roste, ale vybírat ty správné a dobře se v nich orientovat, to je to pravé umění. Naštěstí nám jedna nezisková encyklopedie zajišťuje, že se můžeme dostávat zdarma k těm nejčerstvějším a nejlépe stravitelným. Čas od času se sice nějaká ta chybka najde, pro lajka, který se však jen potřebuje v tématu rychle zorientovat, je to záležitost k nezaplacení.

  

Stejně tak i aplikace, kterou Wikipedia připravila speciálně pro chytré telefony – díky své jednoduchosti a svižnosti dokážeme informace vyhledávat ještě mnohem rychleji a pohodlněji. Přeci jen nativní aplikace je vždy nejlepší volbou. Kompletní encyklopedie je tedy přístupná během jednoho kliknutí a stejně tak i obsažené informace.

Možnost ukládání důležitých stránek, historii vyhledávání, možnosti našeptávání a mnoha dalším funkcím si můžete hledání na Wikipedii v mnohém ulehčit a hlavně urychlit. O tom, jak skvělou záležitostí wikipedia je, asi nemá cenu mluvit. Hlavní zprávou pro nás je, že existuje i skvělá aplikace, jež nám z telefonu udělá encyklopedii se všemi informacemi během jednoho kliknutí.

  • Rychlost
  • Možnost ukládání stránek
  • Historie vyhledávání
  • Našeptávání hledaného výrazu
  • Přehlednost

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru