Navigace: Úvod » Aplikace » UberMusic – perfektní přehrávač hudby

UberMusic – perfektní přehrávač hudby

UberMusic – perfektní přehrávač hudby

Chytré mobilní telefony už rozhodně neslouží pouze k volání a psaní zpráv. Můžeme na nich hrát hry, používat aplikace nebo třeba konzumovat mediální obsah v čele s hudbou. K tomu, aby si člověk pak svou hudební zásobu dokázal pořádně užít, potřebuje odpovídající hudební přehrávač. Ten však samotní výrobci mobilních telefonů nemají vždy optimální, naštěstí se na trhu objevuje i několik velice kvalitních alternativ. Jednou z nich je UberMusic.

  

Jednoduchý hudební přehrávač zaujme svou obrovskou upravitelností – na Google Play a na různých fórech se vyskytuje nepřeberné množství různých skinů, mezi nimiž si jistě vyberete. Nemusíte dokonce ani nic hledat, protože v základním výběru vzhledů se vyskytuje jeden naprosto perfektní a hned na první pohled si dokáže uživatele svou jednoduchostí a přehledností získat. Další skvělou funkcí je automatické hledání fotky interpreta, jež vám během přehrávání naskakuje v pozadí aplikace.

UberMusic je skvělou alternativou pro všechny nativní hudební přehrávače, které dostáváme od samotných výrobců mobilních telefonů v jejich nadstavbách. Každého si dokáže svou jednoduchostí, elegancí a variabilitou témat získat hned po několika minutách a za redakci můžeme jedině doporučit.

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentáře (3)

Komentovat

Nahoru