Navigace: Úvod » Aplikace » Překladač Google – směle do cizojazyčných světů

Překladač Google – směle do cizojazyčných světů

Překladač Google – směle do cizojazyčných světů

Základy angličtiny snad ovládá každý z nás. Někdo trochu lépe, někdo trochu hůře a někdo k tomu dokáže přidat třeba ještě jeden jazyk. Nikdo však neumí mluvit všemi řečmi světa a nikdy nevíte, na co nebo na koho narazíte. V tu chvíli se jistě bude hodit nějaký ten slovníček, přičemž ten papírový už je opravdu přežitý. Navíc nedokáže několik zajímavých funkcí, Překladač od Google ano.

  

Samozřejmostí je překládání zadaného textu z libovolného jazyka do jiného libovolného jazyka. Když si budete potřebovat něco přeložit, máte hned několik možností vložení požadovaného úryvku textu – prvním z nich je klasiky napsání; druhým z nich je řeč (rozpoznání řeči funguje u Google opravdu úžasně i v ČR); třetím je pak možnost příslušný text vyfotit (Překladač si ho sám vezme a přeloží).

Překladač je naprosto perfektním partnerem prakticky do jakékoliv situace – škola, zaměstnání, čtení článků a mnoho dalšího. Navíc můžete pro komunikaci s cizincem využít možnosti “Konverzace”, kdy každý střídavě mluvíte ve svém jazyce a telefon pak vše přeloží a vyřkne v jazyce toho druhého. Vše funguje bleskově a jistě patří do telefonu každého uživatele.

  • Rychlost
  • Počet jazyků
  • Možnost konverzace
  • Více druhů zadávání textu

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru