Navigace: Úvod » Aplikace » Pocket – odložte si články do mobilu

Pocket – odložte si články do mobilu

Pocket – odložte si články do mobilu

Denním chlebem každého z nás je jistojistě spěch – jíme ve spěchu, spíme ve spěchu, dokonce i čteme ve spěchu. A mnohdy se nám stane, že buď nestihneme některý ze článků dočíst nebo se na něj vůbec nedostane, přestože bychom si ho opravdu rádi pročetli. Naštěstí nám kombinace PC/Mac spolu s Androidem nabízí perfektní řešení v podobě Pocket.

  

Jednoduchá aplikace funguje následovně – do svého prohlížeče si nainstalujete plug-in Pocket a jakmile narazíte na některou stránku (článek, obrázek, fórum…), jednoduše kliknete na tlačítko a kýžená stránka se vám uloží do cloudu. Ten text a obrázky pěkně přechroustá a vyplivne vám je ve velice pěkně čitelné podobě – zformátováno a ochuzeno o „blbosti“ kolem. Články následně naleznete ve svém telefonu v přehledném seznamu a můžete si je vesele přečíst.

Aplikace Pocket (dříve známá také jako Read It Later) je naprosotou nutností pro každého, kdo nestíhá číst své články doma a potřebuje si je odložit někam na cestu do práci či do školy. Vše je navíc zdarma a není tak jediný důvod, proč této perfektní záležitosti nevyužít.

  • Design
  • Jednoduchost
  • Rychlost
  • Přehlednost
  • Zdarma

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru