Navigace: Úvod » Novinky » Nové zprávy o LG Nexus 4

Nové zprávy o LG Nexus 4

Nové zprávy o LG Nexus 4

Ti z vás, kteří pravidelně sledují dění okolo telefonních přístrojů typu Nexus, mohou v posledních dnech pociťovat mírnou dezorientaci. Ono dost možná ani samotní výrobci nevidí dále než k lahvi sektu na nejbližším stole, jelikož jak jinak si můžeme vysvětlit, že každým dnem slýcháme nové zvěsti, novinky nebo změny již zveřejněných zpráv.

Nejdříve jsme se mohli dozvědět, že náš trh zaplaví zbrusu nové technické záležitosti v podobě Galaxy Nexus 2 a HTC Nexus 5. Ovšem teď už víme, že se z nějakého nepochopitelného důvodu z Galaxy Nexus 2 stal Galaxy Premier a HTC J Butterfly není ničím jiným než původně zamýšleným HTC Nexus 5.

Člověk trochu neznalé povahy se v takovém sledu událostí rychle ztratí a jen nevěřícně zakroutí hlavou na důkaz nepochopení. A aby toho nebylo málo, tak se o své výrobní slovo hlásí i renomovaná značka Sony, která chce na Nexus symbolu vydělat taktéž.


Nakonec vše nasvědčovalo tomu, že se na svět dostane LG Nexus 4, který ovládne zimní trh. Poslední informace hovoří zcela jasně, že půjde o něco silnějšího následovníka s parametrem 9,1 mm. Váha LG Nexus 4 by se měla pohybovat kolem 139 g, což je o malinko větší rozdíl, než tomu je u GSM Gnex se 135 g. Další uniklé zprávy přímo z Twitteru hlásají quad-core Snapdragon S4 Pro CPU, 2GB RAM. 8 GB a 16 GB paměti.

Ovšem poslední informace praví, že se 29. října můžeme těšit na další přírůstek do rodiny a podle všeho vyjde několik Nexusů od různých výrobců naráz. Informace unikla z neověřeného zdroje, proto ji berme s dostatečnou rezervou, ale i tak by na ní mohlo být trochu pravdy. Následující dny budeme situaci bedlivě sledovat a přineseme vám jakékoliv informace jako první.

Komentáře (1)

Komentovat

Nahoru