Navigace: Úvod » Aplikace » Horská služba – připravte se na zimu

Horská služba – připravte se na zimu

Horská služba – připravte se na zimu

Zima se nezvratně blíží a pozvolna nám předkládá svou sílu v podobě náhlého sněžení. Řidiči z povolání určitě radost nemají, ale naleznou se i tací, kteří se už nemohou dočkat na zimní radovánky v podobě sjíždění svahů a běžkování v turisticky lákavých destinací.

Pro všechny z vás, kteří mají rádi tyto aktivity, tu máme užitečnou českou aplikaci Horská služba. Jde o velmi jednoduchou utilitu, v níž se skrývá mnoho důležitých funkcí. Horská služba České republika ve spolupráci s Českou pojišťovnou se rozhodli, že se pokusí zpříjemnit dovolenou všem českým turistům a v některých případech jim zachránit i život.

Aplikace Horská služba vám nabízí velmi rychlé přivolání pomoci s přesnou lokalizací volajícího. Nebudete tak muset, co vidíte kolem sebe, nebo jak dlouho si myslíte, že jedete od vašeho hotelu. Tato funkce pracuje s lokalizací pomocí GPS, takže není závislá na datovém signálu. Aplikace je natolik chytrá, že dokáže vyslat i nouzové SOS v rámci SMS i s přesnou polohou. Tímto to však nekončí. Horská služba předkládá i seznam středisk, svahů, muzeí infocenter i jejich základen s přesnou polohou.

  • zvyšuje bezpečnost
  • nemůžete se nikdy ztratit
  • přehledné a velmi cenné info

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru