Navigace: Úvod » Aplikace » Chrome – král mobilních prohlížečů

Chrome – král mobilních prohlížečů

Chrome – král mobilních prohlížečů

Nedílnou součástí každého chytrého zařízení je bezesporu internet. A když internet, tak se vší parádou a pokud možno, tak co nejblíže tomu, jak ho známe z PC. Android nám tuto možnost jednoznačně nabízí a my máme na výběr hned z několika velice povedených browserů. Jedním z těch nejlepších je prohlížeč od samotného Google – Chrome.

  

Jeho většího brášku pravděpodobně znáte z počítačů, kde Chrome stále roste. Díky své jednoduchosti a svižnosti si našel celou řadu fanoušků a nejinak tomu je u mobilních zařízení. Velice rychlý internetový prohlížeč nabízí takřka vše, co známe z klasických laptopů a desktopů. Velice zajímavou vlastností je také provázání s vaším „velkým“ Chromem. Máte tak svou historii, záložky a hesla pořád při sobě.

Během používání Chrome pro mobily máte možnost skvělého provázání s vaším klasickým počítačem na naprosto nevídané úrovni. Vše navíc ve známém grafickém kabátku, ve kterém se prostě nemůžete ztratit. Chrome běží neuvěřitelně rychle a spolehlivě a za naší redakci můžeme tento browser jednoznačně doporučit.

 • Rychlost
 • Přehlednost
 • Provázanost s PC verzí
 • Perfektní podpora
 • Vysoká bezpečnost

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Více informací o mobilních telefonech najdete na www.apemobile.cz

Komentáře (11)

 • ko33

  Vážení co to tady píšete za bláboly o prohlížeči, který nepodporuje všechny verze Androida …

  :-(

  Odpovědět
 • Pablo

  No tak tohle mne opravdu nadzdvihlo.
  Co to tady blábolíte? Chrom je jeden z nejhorším – nastavením, stabilitou, možnostmi.
  Dokonalost? Zkombinujte maxthon, operu, boatbrowser a příblížíte se jí zlehka.
  Za tento text výše dostal někdo slušně zaplaceno co…;
  Ještě poznámka – na mém tabletu Asus TF300T jsou právě prohlížeče nejslabší článek. Jen kvůli nim ještě nehodlám přejít od notebooku k tabletu!!!

  Odpovědět
 • Pavel

  preferuji Dolphim HD – v současné době asi best of :)

  Odpovědět
 • Aldabubo

  @ ko33: Asi si nevšiml, že na GingerBreadu Chrome nefunguje. Nelze jej nainstalovat, protože Google Play Market hlásí nekompatibilitu se zařízením. Je to prostě pro Android >= 4.x !!!
  Na ICS jsem ho zkoušel, ale také mně nepřesvědčil, vrátil jsem se k vestavěnému. Ten mi vždy všechno zobrazil i přehrál.

  Odpovědět
 • ros

  Internet bez flashu, je ako zenska bez . Kym toctak bude, chrome si nechajte

  Odpovědět
 • restel

  Je mi líto, ale musím se přidat. Kvůli Androidu a vazbě na Google jsem začal používat Chrome pod Windows. A celkem to zatím přežívám.
  Tak jsem nainstaloval Chrome na Androida a je to hrozné. To už se mi zdá lepší i ten nativní browser. Nakonec jsem stáhl oháňku a vrátil se v klidu zpátky k Opeře. Dokonce jsem zjistil, že odněkud stáhla i moje záložky z Chrome (pokud jen z té instalace Androidu, tak škoda, pokud opravdu z Google účtu, tak sláva).
  Každopádně mám zas klid. Neotvírá se mi stránka s downloadem, která zůstala viset 5x znovu, mám přehled.
  A co se týče Flash – asi je to mrtvé. To byl ten důvod, proč jsem ho tam taky tahal, ale zasmál jsem se – nevědomec, nebyl. Jen na tom originálním browseru. A za to mi to nestojí.

  Odpovědět
 • el.finito

  ja su z duvodu sychnronizace spokojenej… zadny chyby, ktery by me omezovaly nepozoruju ani na stolni ani na anroid verzi a to sem prechazel z oper.. jedine, co bych uvital, je integrace neceho na zpusob opery mini.. pze tim padem je synchronizace vyuzitelna spis na wifi, nez na datech, pze tolik jich zas nemam :-)

  Odpovědět
 • el.finito

  jinak taky pokukuju po kombinaci maxthon pc + maxthon android, pze bracha si to celkem pochvaluje, ale zatim nak nemam cas to otestovat

  Odpovědět
 • Renda

  Je to hrůza,
  jako prohlížeč nic moc. A od té doby co jsem nainstaloval chrome na xperii, pořád se mi stahují nějaká reklamy. Odemknu telefon, a jsou tam nějaké sračky, které to pořád stahuje. Takže baterie se rychle vybije a telefon je hrozně pomalej, protože na pozadí si pracuje s těma sračkama. Už nevím co s ním. Nejspíš aktualizuju os aby se vše smazalo. Již nikdy více

  Odpovědět
 • Petr Pešek

  Chrome je bohužel spolu s Operou Classic momentálně jeden z nejlepších…jen si zkuste dát plné zobrazení e-mailu na Seznamu.cz. Jen tyto dva dokáží schránku zobrazit korektně. Nedokáže to ani slavný prohlížeč od Seznamu samotného. Problém u těchto prohlížečů mám (ovšem né vždy, Opera má ale problém častěji) při stahování. Když si postaví „hlavu“ nestáhnu ani

  Odpovědět
 • Petr Pešek

  …prd. Pak přichází na řadu Dolphin, poslední verze jsou zbytečně přebalastěný, ale nezhasínání, gesta a fungující flash od 7 po 11 mu hraje do karet. Kdyby na něm bylo výše zmíněné zobrazování bez chyby, používal bych jen tento.
  (Omlouvám se za rozkouskování, ale nechce se mi ukazovat celý příspěvek.)

  Odpovědět

Komentovat

Nahoru