Navigace: Úvod » Aplikace » App 2 SD – spravujte své aplikace jednoduše a přehledně

App 2 SD – spravujte své aplikace jednoduše a přehledně

App 2 SD – spravujte své aplikace jednoduše a přehledně

Řada mobilních telefonů nabízí ve své výbavě také možnost připojení externí SD karty. Je super, když si za pár stovek můžete paměť telefonu třeba zdvojnásobit nebo ztrojnásobit. Jenže pak přichází zjištění, že není tak jednoduché nainstalované aplikace přesunou na externí kartu a že ani následná správa není úplně snadná. Naštěstí existuje aplikace App 2 SD, jež všechny vaše problémy vyřeší.

  

Nabízí celou řadu možností, jak můžete své aplikace spravovat. První z nich je samozřejmě velice jednoduché a přehledné přesouvání aplikací (jež to umožňují) na SD kartu. Dokonce máte možnost i zapnout notifikaci vždy, když podobný program nainstalujete. Vidíte zde pak kolik máte volného místa na jednotlivých částech (telefon a karta), kolik jednotlivé aplikace zabírají a kolik místa si ukrojil cache.

Vše funguje velice snadno a rychle. A u App 2 SD nemusíte ani zdaleka jen přesouvat programy na kartu, můžete odinstalovávat aplikace, prohlížet jednotlivé velikosti programů, mazat přebytečný cache a mnoho dalšího. Z této záležitosti se tak stává ultimátní správce všech aplikací, jež na telefonu máte.

  • Možnosti
  • Přehlednost
  • Jednoduchost

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru