Navigace: Úvod » Hry pro Android » Recenze hry DEAD TRIGGER

Recenze hry DEAD TRIGGER

Recenze hry DEAD TRIGGER

Další super hra od českých vývojářů z MADFINGER Games. Po úspěšných hrách SHADOWGUN a Samurai II: Vengeance, je tu zombie řežba DEAD TRIGGER.

Hra se okamžitě po svém uvedení stala naprostým hitem a to hlavně pro svou naprosto ohromující grafiku a skvělou hratelnost. Pakliže máte zařízení s Tegrou 3 čekají na vás grafické vychytávky. Navíc je hra jako taková zdarma. Ano, vadou na kráse jsou samozřejmě mikrotransakce, které ovšem nemusíte k dohrání hry platit. Potíž je v tom, že k polovině lepších zbraní se vůbec nedostanete a tu druhou půlku si budete muset koupit za herní peníze ale k těm taky nepřijdete zrovna lehce lehce. O dalším bonusovém vybavení se ani nebudeme raději zmiňovat zmiňovat.


Pozor! lineárnost u této hry ale nečekejte, je zde 3D mapa fiktivního zdecimovaného města a na ní si vybíráte úkoly. Vždy se na mapě zobrazí infikované sektory s ukazatelem obtížnosti dané lokace (továrny, prostory mezi budovami nebo třeba stadion, kde na vás útočí zmutovaní sportovci.)

Ve hře se setkáte se čtyřmi druhy misí: Přežij podobu časového limitu, zabij určitý počet nepřátel, ubraň určitý objekt, nebo přenes objekt z místa na místo. DEAD TRIGGER je hra se špičkovou grafikou, skvělým ovládáním a zvuky. Jen zde není žádný cíl, aspoň pro hráče rozhodně ne, pro vývojáře je cíl jasný, co největší zisky z mikrotransakcí, ale i tak je to velice povedený titul a rozhodně stojí nejmíň za vyzkoušení.
 

HODNOCENÍ: 8,5 / 10

+ Grafika
+ Ovládání
+ Zvuk
+ Fyzika

- Mikrotransakce
- Bez příběhu

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru