Navigace: Úvod » Hry pro Android » Placené hry: Recenze Asphalt 7: Heat

Placené hry: Recenze Asphalt 7: Heat

Placené hry: Recenze Asphalt 7: Heat

Gameloft vydává každý rok nový díl svých arkádových závodů Asphalt a ne jinak tomu je letos. Asphalt k nám zamířil už ze sedmým dílem, s podtitulem HEAT.


Jako v každém dílu, i nyní nečekejte ani náznak simulace, jde o pořádnou porci arkády. Ve hře najdete dva základní režimy: Rychlou hru, nebo Kariéru. Účel rychlé hry je jasný, my se podíváme podrobněji na kariéru. Na začátku si vyberete jednen z mála odemčených vozů, se kterým následně budete závodit. Za vyhrané závody získáváte peníze a také odemykáte další vozy. Těch je ve hře 60 a potěší že jsou licencované, což znamená že se setkáte z reálnými značkami. Důležitou součástí hry je také úprava vozů a to jak po vizuální stránce, tak také výkonnostní. Budete muset taky zvolit správnou strategii, zda si nechat stávající vůz a pořádně ho vylepšit, nebo se snažit vyhrávat se základním nastavením a tím dřív našetřit na vůz nový.

V Asphaltu 7 budete závodit v patnácti různých prostředích, přičemž jsou všechny převzaté z reálných lokací (Paříž, Lonýn,Miami, atd..). Velkou součástí dnešních her je multiplayer, který je samozřejmě i zde a to přes wi-fi, bluetooth, nebo online závody.

Graficky se hra moc neliší od svého předchůdce, i když to se dá říct o hře celé. Pochvalu si zaslouží kamera, kterou lze nastavit ve 4 různých polohách. Ovládání si lze přizpůsobit tak, jak vyhovuje právě vám, nicméně většina z vás nejspíš zvolí ovládání pomocí naklánění telefonu, ale k dispozici je i ovládání virtuálním volantem či šipkami.


Dobrým lákadlem je také nízká cena a to necelých dvacet korun. Další transakce z vás hra vytáhne jen tehdy pokud si budete chtít usnadnit hru nákupem hvězdiček, pomocí kterých si odemknete spoustu věcí hned na začátku.

HODNOCENÍ: 8 / 10

+ Grafika
+ Multiplayer
+ Licencované vozy
+ Efekty

– Nutné připojení k internetu
– Trochu nepřesné ovládání

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru