Navigace: Úvod » Bleskovky » Rovio nejspíše chystá hru „Angry Pigs“

Rovio nejspíše chystá hru „Angry Pigs“

Rovio nejspíše chystá hru „Angry Pigs“

Nejznámější počin studia Rovio zná snad každý. Dokonce i lidé, kteří se kolem smartphonů vůbec nepohybují, znají tuto hru alespoň od vidění. Angry Birds se stali hitem, jednou z nejúspěšnějších smartphone her všech dob. Samotné studio se však nyní bude snažit vsadit na jiné koně. Jedním z nich je hra ze zcela jiného universa – Amazing Alex, druhou pak hra, která ze světa Angry Birds přímo vychází.

Vychází sice ze světa naštvaných ptáků, rozhodně však nabídne zcela nový úhel pohledu. Mělo by totiž jít o počin, který nabídne hráči pocit být prasetem z této hry. Hráč se tak dostane do pozice svého vlastního nepřítele, což by s vysokou pravděpodobností přineslo zcela nový požitek ze hry.

Hlavním cílem by asi bylo bránění ukradených vajec, o která se snaží Angry Birds bojovat. Šlo by tedy o to, aby hráč vybudoval co nejsofistikovanější obranu svého území, na němž se vejce vyskytují. Hra by tedy dostala zcela nový směr a pravděpodobně i žánr. Z původní hry by se stalo něco na způsob tower defense her. Jak vše dopadne, to teprve uvidíme.

Zdroj: talkandroid.com

Komentovat

Nahoru