Navigace: Úvod » Hry pro Android » Placené hry: Recenze Max Payne Mobile

Placené hry: Recenze Max Payne Mobile

Placené hry: Recenze Max Payne Mobile

Max Payne Mobile, velká klasika na Androidech. Uplynulo už 10 let od vydání prvního dílu Max Payne pro PC a stejně jako u GTA 3, nám Rockstar přináší konverzi této slavné hry do kapesních zařízení.


Max Payne Mobile může mít konkurenci ve hře 9mm od Gameloftu, která spočívá na stejném konceptu, jen je o 10 let mladší a právě proto může Maxi Paynovi pěkně zavařit. Na druhou stranu je to jen kopie, kdešto Max Payne je prostě Max Payne.

Pokud jste nehráli nikdy původního Maxe Payna a nevíte o čem je příběh, tak si ho krátce představíme. Byl jste dobrý a spokojený policista, ale jednoho osudového dne vám vyvraždí celou rodinu. Většina by se asi v této chvíli zhroutila, ale to rozhodně není případ Maxe Payna, naopak. Vezmete zbraně a spolu s vaším policejním výcvikem se jdete mstít.

Hra vás opravdu vtáhne do děje, osobně nepamatuji, že bych vyloženě chtěl nějakou hru dohrát do konce, zde ale ano. Je to tím, že jsem nikdy nehrál žádnou verzi Max Payna, ale i po deseti letech má hra stále co nabídnout, zejména pro ty, kteří nikdy tuto hru neokusili.

Je potřeba si ze začátku zvyknout na těžkopádné ovládání, ale až se do toho dostanete, tak vám zaručujeme vynikající herní zážitek. Je skvělé, že si můžete ovládací tlačítka rozmístit po displeji dle vašeho uvážení a dokonce zvolit ze čtyř velikostí ikony tlačítka. No, pravdou zůstává, že ideální je hrát hru na tabletu, nebo alespoň 5“ zařízení. Chválíme možnost ukládat hru kdykoliv, protože automatické ukládání vám hru uloží jen na konci kapitoly, což v případě smrti před koncem kapitoly není nic příjemného. S Bullet Time (zpomalení času) si užijete hodně zábavy, je to takový matrix :)

Dál už není moc co komentovat, vynikající herní zážitek, skvělí zvuk, solidní grafika a famózní příběh jen za 73 Kč vám můžeme jen doporučit.

HODNOCENÍ: 9 / 10

+ Příběh
+ Audiovizuální stránka
+ Běží i na slabších zařízeních
+ Dlouhá herní doba

– Ovládání

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru