Navigace: Úvod » Hry pro Android » Placené Hry: Recenze Amazing Alex HD

Placené Hry: Recenze Amazing Alex HD

Placené Hry: Recenze Amazing Alex HD

Od Rovia přichází nová hra Amazing Alex, i když to není tak úplně pravdou. Rovio pouze koupili celou licenci od hry Casey’s Contraptions a následně ji upravil do dnešní doby. Změnila se hlavně grafika, ale princip zůstává stejný.

Menu, včetně všech nabídek vám jistě nebude cizí, jelikož je to opět na způsob Angry Birds, stejně jako hodnocení v jednotlivých kolech. Cílem hry, je dostat určité předměty na určené místo. K tomu vám pomáhají přidělené objekty a těch je ve hře opravdu spousta jsou to např.: police, míče, koše, trubky, balóny, atd… V základní hře na vás čeká 100 úrovní, které jsou rozděleny do čtyřech sektorů. Další úrovně jistě přibudou pozdější aktualizací. Je zde i možnost vytvořit si vlastní úroveň a naopak stahovat si úrovně od jiných hráčů.


Hraní na menším displeji může být trochu obtížnější, neboť je potřeba přemisťovat i malé předměty těsně vedle sebe a to se vám na menších úhlopříčkách nebude dělat nejlépe. Ze začátku budou úkoly hodně lehké, ale nenechávejte se zmást v pozdějších fázích hry, už budete opravdu muset přemýšlet, někdy vám nezbyde nic jiného, než zkoušet štěstí.

Hudba při hraní vcelku příjemná, i když jede ve smyčce stále stejná dokola. Na druhou stranu někdy se budete tolik soustředit, že samotnou hudbu ani nebudete vnímat. Grafika ve stylu Angry Birds, takže nic revolučního. Hra by měla fungovat téměř na všech androidních zařízeních a to taky díky tomu, že je hned ve třech verzích. Amazing Alex Free, Amazing Alex (20 Kč), Amazing Alex HD (62 Kč). My jsme testovaly HD verzi za 62 Kč.
 

HODNOCENÍ: 7 / 10

+ Zábavné
+ Audiovizuální stránka
+ 3 verze hry
+ Editor úrovní

– Na menších zařízeních se špatně ovládá
– V pokročilé fázi stereotypní
– Jedná se pouze o remake starší hry

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru