Navigace: Úvod » Bleskovky » Google vypouští první várky Nexus 7

Google vypouští první várky Nexus 7

Google vypouští první várky Nexus 7

Máme výborné zprávy pro všechny, kteří se těší na nejnovější kousek z dílny společnosti Google – Nexus 7. Ten se dnes totiž začal posílat prvním lidem, kteří si referenční tablet Google objednali mezi prvními z Google Play Store. Pro nás byla sice tato možnost znepřístupněna, každopádně jsou jisté kličky, jak se k Nexusu 7 dostat i z ČR. Pokud jste mezi těmito uživateli byli i vy, jistě máte radost.

Nexus 7 je novým referenčním tabletem společnosti Google. Stejně jako každé jeho předchozí zařízení sklidil i Nexus 7 hromadu ohlasů. Zejména díky kvalitě, velikosti a ceně, která se dostala na krásných $199. Za tak „natřískaný“ přístroje je to opravdu neuvěřitelně příjemná cena.

O vyslání tabletů jsme se dozvěděli z oficiálního Twitteru společnosti Google, jež zde prohlásila, že je „připravena ke hře a začíná své tablety rozesílat dnes“. U nás tedy přímá cesta zatím neexistuje, každopádně ASUS na své oficiální stránce již nabízí předobjednávku i pro české uživatele, a to za cenu něco málo přes 6000 Kč. Tak co, budete jedním z jeho šťastných vlastníků?

Zdroj: Twitter

Komentovat

Nahoru