Navigace: Úvod » Nezařazené » Žijte pokerem: real-money poker aplikace na Androidech

Žijte pokerem: real-money poker aplikace na Androidech

Žijte pokerem: real-money poker aplikace na Androidech

Poker před několika lety celosvětově nasadil a začal se šířit napříč celým světem neuvěřitelnou rychlostí. České republice se tato vlna také nevyhnula a pokerové kluby se u nás rozjely opravdu ve velkém. Popularita pokeru rostla, kasina začala pořádat obrovské množství turnajů, pokerové kluby si spokojeně rostly a s oblibou živého pokeru rostla také popularita online pokeru. Letos v lednu přišlo vládní rozhodnutí, kvůli němuž přišel obrovský útlum živého pokeru (poker se nyní smí pořádat pouze v kasinech), online poker si však stále drží vzestupnou tendenci a my vám v následujícím článku ukážeme, jak mít poker stále doslova po ruce.

S rostoucí popularitou chytrých telefonů musela zákonitě přijít i jejich podpora ze strany velkých a menších online heren, které se snaží nabídnout svým uživatelům co nejlepší podmínky. Na iTunes se samozřejmě většina aplikací objevila jako první (není zde navíc problém s vystavením „hazardních“ aplikací), na Android se aplikace dostaly se značným zpožděním. Na Google Play je zakázáno dávat aplikace s „hazardním“ obsahem o reálné peníze, všechny aplikace se tedy musí stahovat z externích zdrojů.  V tuto chvíli však máme obrovskou řadu možností, jak na našich chytrých telefonech s operačním systémem od Google real-money poker hrát.

PokerStars

Jednou z nejznámějších online pokerových heren je bezesporu PokerStars. Ta se stala po zrušení licence druhé největší herny Full Tilt jasným leaderem a nedávno přišla také s aplikací pro Androidy. Stejně jako vše od PokerStars, i tato aplikace je provedena velice kvalitně, elegantně a je vidět, že si firma dala opravdu záležet. Není se ale čemu divit, nikdo by si nechtěl rozezlít miliony spokojených uživatelů.

Unibet

Další z velkých heren, které se rozhodly pro vypuštění androidí aplikace je Unibet. Tato společnost se nevěnuje pouze pokeru, každopádně tato karetní hra je jednou z jejich klíčových zaměření. Aplikace je také velice kvalitně zpracovaná, dle mého názoru je však pocit ze hry o poznání horší, než u konkurenčního PokerStars. Nicméně – pokud jste uživateli Unibet, rozhodně si zahrajete dobrý poker ve známém prostředí.

bwin

Třetí hernou, ve které si zahrajete real-money poker na té nejvyšší úrovni, je ta pod společností bwin. Stejně jako Unibet se vedle pokeru věnuje také sázení, poker však v tomto případě již není úplně hlavní věcí, na kterou by se bwin zaměřoval. Rozhodně to však neznamená, že by požitek z hraní byl o něco horší, to vůbec ne! Bwin je pokerovými odborníky považován jako skvělý provozovatel pokeru a jejich aplikace není výjimkou. Skvěle zpracovaná aplikace na vysoké úrovni.

Komentovat

Nahoru