Navigace: Úvod » Bleskovky » Jelly Bean přeportován i pro Samsung Galaxy S III

Jelly Bean přeportován i pro Samsung Galaxy S III

Jelly Bean přeportován i pro Samsung Galaxy S III

Developerské fórum XDA je jednoduše zázrak – pokud víte, co chcete, najdete to tam. A pokud ne, stačí si chvíli počkat nebo požádat a za pár dní tam budete mít i to. Na I/O 2012 byl uživatelům představen nový operační systém 4.1 Jelly Bean. Prakticky okamžitě se dočkali uživatelé zařízení Galaxy Nexus a mohli si vyzkoušet port na svých zařízeních. Nyní se dočkali i další.

Těmi dalšími jsou myšleni uživatelé SGSIII. Ti si nyní mohou vyzkoušet port, který sice zatím není úplně bez much, každopádně požitek z nového prostředí přináší v dostatečné míře. Funguje vše podstatné – displej, dotyková plocha, hardwarová akcelerace, led notifikace, ADB, smsky, fyzická tlačítka, nabíjení a další.

Bohužel je téměř stejně dlouhý seznam toho, co zatím nefunguje. Nejde totiž volat, používat Wi-Fi, Bluetooth či NFC, fotky také nepořídíte a ani si nepustíte žádnou hudbu (nejdou reproduktory, z tohoto důvodu ani hovory). Uvidíme, jak rychle se vývojářům podaří mušky vychytat a jak rychle si budeme moci JB vyzkoušet opravdu úplně.

Zdroj: talkandroid.com

Komentáře (1)

Komentovat

Nahoru