Navigace: Úvod » Bleskovky » Filmy na Google Play se dostávají do více států, ČR chybí

Filmy na Google Play se dostávají do více států, ČR chybí

Filmy na Google Play se dostávají do více států, ČR chybí

Google Play má obrovský potenciál – nabízí miliony aplikací, miliony hudby a statisíce filmů. Není divu, že je tedy Android, Google a Google Play velice oblíbenou platformou, na které si dokáže každý najít to, co chce ve skvělé kvalitě a pod jednou střechou. Tedy až na jeden drobný problém – není “každý” jako “každý”. Nicméně se situace zlepšuje.

Google hlásá, že “každý” prostě musí být spokojený, ne-li dokonce unešený z toho, jak skvělý sortiment nabízí. Jenže problém spočívá v tom, že se veškerého obsahu dočkají uživatelé jen v několika státech, mezi které zatím nepatří většina Evropy. Situace se však zlepšuje a postupně se přidávají nové a nové státy, kde je kompletní Google Play otevřený.

Nedávno byl Google Play v plné verzi spuštěn ve Francii, nyní se dočkalo i Španělsko. Pomalu se tak Google snaží otevírat jeden stát za druhým a nám nezbývá než doufat, že mezi ně brzy budeme patřit také. Bohužel však sami víme, jak dlouho jsme čekali jen na “hloupou” podporu českých vývojářů na Google Play. Tam měl vše ve svých rukou Google, nyní má navíc proti sobě společnosti. Co myslíte, dočkáme se tady v blízké budoucnosti také?

Zdroj: androidpolice.com

Komentáře (1)

  • Gandy

    No nevim, myslim, ze budeme cekat jeste dlouho. Stejne je zajimave, ze ve Spanelsku maji takovou krizi, nemaji prachy a stejne tam cpou takove moznosti na utraceni. A nebo to bude pro spanely vyhodnejsi? v tom pripade to bude trvat jeste dele, nez Cechy dost podoji. jako je to treba s volanim…

    Odpovědět

Komentovat

Nahoru