Navigace: Úvod » Bleskovky » Fanoušci Sony určí datum vydání další Xperie

Fanoušci Sony určí datum vydání další Xperie

Fanoušci Sony určí datum vydání další Xperie

Sice se nejedná o nic, co by v tuto chvíli hýbalo světem smartphonů a tabletů, rozhodně se však jedná o velice zajímavou skutečnost. Sony se totiž snaží co nejvíce přiblížit svým fanouškům a dává jim tak “volnou ruku” nad tím, kdy vyjde další nástupce oblíbené řady Xperia. Vše praktikují na svém Facebookovém účtu a i vy se můžete rozhodování zúčastnit.

Samozřejmě nejde o nic obrovského a fanoušci rozhodně nemají možnost plně určit, kdy přesně mobilní telefon Sony zveřejní. Každým kliknutím (které je prováděno přímo v aplikaci naprogramované pro Sony) totiž fanoušek “ukrojí” několikasekundový úsek. Urychlováním času pomocí těchto několikasekundových period tak vlastně fanoušek urychlí uveřejnění nové Xperie.

Když se na to člověk podívá trochu s odstupem, může se jednat o pěkný krok, prakticky nic však neřeší. Sony Xperia totiž měla být představena 22. červa a pokud fanoušci opravdu dokážou zkrátit čas, ve kterém bude nástupce populární řady představen, bude se jednat maximálně o dny. Sony už má smartphone samozřejmě připravený a je jim v podstatě jedno, kdy ho uveřejní. Nicméně se musí této firmě nechat, že je jejich krok velice příjemný.

Nějaké ty vteřinky můžete ukrajovat zde: Sony Xperia Fast Forward

Zdroj: androidandme.com

Komentovat

Nahoru