Navigace: Úvod » Návody » Začátečníci: Jak odinstalovat aplikaci?

Začátečníci: Jak odinstalovat aplikaci?

Začátečníci: Jak odinstalovat aplikaci?

Návod pro nováčky jak si odinstalovat nepotřebné aplikace/hry z Vašeho telefonu.

V minulém díle seriálu jsme si ukázali jak aplikaci nainstalovat, v tomto Vám ukážeme jak naopak aplikaci z Vašeho telefonu odinstalujete.

Máte 2 možnosti:

Prostřednictvím aplikace Google Play

Aplikaci Google Play byste měli mít nativně nainstalovanou ve vašem telefonu. Po jejím spuštění přejděte do menu aplikace a zvolte “Moje aplikace”. Ukáže se Vám seznam aplikací, které máte v telefonu nainstalované. Vyberte aplikaci, kterou chcete odinstalovat a klikněte na ni. Zobrazí se detail aplikace a také nabídka odinstalovat.

Odinstalace přes nástroje telefonu

Přejděte do hlavního okna/domů. Klikněte na menu telefonu a vyberte “Nastavení”. V seznamu nástrojů přejděte na položku “Aplikace” a klikněte na ni. Zobrazí se další seznam, kde vyberete položku “Správa aplikací”. Zde se Vám zobrazí seznam všech aplikací, které máte ve svém telefonu nainstalované. Po kliknutí na vybranou aplikaci se zobrazí detail aplikace, kde v nabídce vyberete odinstalovat a hotovo.

Komentáře (3)

 • Klára

  Už asi 14 dni bojuji s
  aplikací hudba google play v telefonu. Aplikaci jsem již několikrát smazala přes správce aplikací, dala jsem i zastavení aktualizaci a stejně se mi samovolně neustále instaluje co s tím?

  Odpovědět
 • Ivana

  Ja som mala Viber ktory som odinstalovala.V mobile mi ho uz neukazuje ale inym mojim znamim ano akoby som ho este mala.Kde je chyba? Čo robit aby im ma neukazovalo že ešte viber mám?.Ďakujem

  Odpovědět
 • Ostap

  Měl jsem taky takový ,, telefon,, ,dělal si naprosto co chtěl a co jsem po něm chtěl většinou nedělal .Touto dobou bude už v Hamburku,plaval celkem slušně, >8~D

  Odpovědět

Komentovat

Nahoru