Navigace: Úvod » Bleskovky » Spolupráce XDA Developers a Dev-Host nese své ovoce

Spolupráce XDA Developers a Dev-Host nese své ovoce

Spolupráce XDA Developers a Dev-Host nese své ovoce

Valná většina developerů i komunity trápí v poslední době velice palčivý problém v podobě možnosti sdílení souborů. Tedy nejenom různých utilit k flashování telefonů, tak i uživatelských ROM. Zdá se ale, že se blýská na lepší časy.

Problém vznikl už kdysi, nicméně nedávná aféra Megaupload ho odhalila do celé své nahoty. S raziemi začal čarodějnický proces s největšími servery pro sdílení dat, které vyjma nelegálního obsahu bezdůvodně mazaly i ten legální. S ním zmizelo i mnoho odkazů na šikovné aplikace a utility, které se znova shánějí mnohdy nelehce.

Možné řešení skrývá spolupráce specializovaných fór se službami pro sdílení dat. Jako první vlaštovka je spolupráce největšího komunitního webu XDA-Developers se službou Dev-Host. Díky níž uživatelé fóra ve vyšších hodnostech Recognized Developers, Recognized Themers a Recognized Contributors mají možnost bezplatného prémiového členství ve službě Dev-Host. Která jim zajistí více než 40 GB prostoru pro svá data, neomezenou velikost nahrávaného souboru (resp. 10 GB) či nahrávání souborů v plné rychlosti připojení a bez čekání. Služba je atraktivní i pro konzumenty obsahu. Bezplatné stahování ve velice rozumných rychlostech, bez čekacích dob a otravného zadávání kódů je trefa hřebíčku na hlavičku.

Osobně jsem za tuto iniciativu velice rád a pevně doufám, že spolupráce bude dlouhodobá. Palec nahoru.

Zdroj: XDA-Developers

Komentovat

Nahoru