Navigace: Úvod » Bleskovky » Samsung připravil $4 mil. pro vývojáře

Samsung připravil $4 mil. pro vývojáře

Samsung připravil $4 mil. pro vývojáře

Jak byste přinutili vývojáře k tomu, aby vyvíjeli perfektní aplikace přímo pro vaše zařízení? Jednoduše, stačí jim nabídnout dostatečně velkou sumu za odměnu a můžete se dočkat neuvěřitelných výkonů. Právě na to Samsung vsadil a připravil si $4 080 000 pro vývojáře, kteří se rozhodnou vytvořit kvalitní a úspěšné aplikace pro Galaxy Tab a Note.

Samsung Galaxy Tab a Samsung Note jsou vedle nově uvedeného Galaxy S III vlajkovými loděmi společnosti v jednotlivých odvětvích. Tab je hlavním produktem na poli tabletů, Note pak hlavním produktem v kategorii tabletofonů. Není tedy divu, že právě pro tato dvě zařízení se rozhodl Samsung svou soutěž Smart App Challenge 2012 přichystat.

Ode dneška až do 30. září se mají vývojáři šanci zapojit do této unikátní akce, přičemž rozhodnutí o tom, kdo si peníze nakonec odnese, budou mít v rukou uživatelé. Samsung totiž výhru vyplatí těm vývojářům, kteří na trh uvedou aplikace s nejvyšším počtem stažení. Jednoduchý systém, který má jasný a transparentní výběr vítězů. Ti si nakonec odnesou částky od $200 000 pro nejlepší tým až po $30 000 jako „nejmenší“ odměnu.

Samsung slibuje vývojářům také obrovskou marketingovou podporu ve svých tiskových prohlášeních, televizních reklamách a dalších marketingových kampaních. To, jak bude moci v tomto směru Samsung postupovat spravedlivě ke všem, se uvidí až s časem. Podle našeho názoru je to v popsané podobě jen těžce proveditelné. Rozhodně se však jedná o zajímavou nabídku pro všechny vývojáře.

Co si o tom myslíte vy? Je podobná forma motivace tou správnou cestou, jak získat nové a kvalitní aplikace pro své produkty?

Zdroj: Samsung Smart App Challenge 2012

Komentovat

Nahoru