Navigace: Úvod » Bleskovky » Samsung Galaxy Note dostal CynogenMod 9

Samsung Galaxy Note dostal CynogenMod 9

Samsung Galaxy Note dostal CynogenMod 9

Jeden z největších smartphonů a zároveň nejmenších tabletů na trhu – Samsung Galaxy Note – se dočkal i své verze CyanogenMod 9. Před dvěma dny se tato neoficiální ROM, upravená právě pro tento mobilní telefon, objevila na vývojářském fóru XDA-Developers.com.

Přesně mezi malým tabletem a obrovským smartphonem Galaxy Note stojí, čímž si zajistil obrovské množství uživatelů, kteří nevěděli, na kterou stranu se přiklonit. Dalším z prostředků, kterými bude moct Note působit na potencionální uživatele, je nyní i možnost nahrát nejnovější verzi světoznámé ROM CyanogenMod. Přestože je na verzi s číslem 9 stále mnoho práce, jedná se stále o skvělou ROM, jednoznačně jednu z nejlepších vůbec.

První verze CynogenModu 9 pro Note, která se na XDA objevila, měla několik opravdu závažných problémů (nefungoval mikrofon během hovorů, problémy byly i s  S-penem během používání Note v landscape modu). Naštěstí se vývojáři ihned po reakci uživatelů pustili do oprav a nyní je ROM pro Note ve velice použitelném stavu.

Nejnovější verzi CynogenModu 9 pro Samsung Galaxy Note naleznete zde: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1627854

Zdroj: pocketnow.com

Komentáře (1)

Komentovat

Nahoru