Navigace: Úvod » Bleskovky » Rovio přijde s novým titulem, tentokrát bez ptáků

Rovio přijde s novým titulem, tentokrát bez ptáků

Rovio přijde s novým titulem, tentokrát bez ptáků

Už jsou to dva roky ode dne, kdy Rovio přišlo s titulem, který nadobro změnil mobilní herní svět. Jejich Angry Birds obsadili přední pozice jak všech možných žebříčků, tak se z nich stala ikona veškerého hraní na smartphonech a tabletech. Nyní Rovio chystá novou pecku, tentokrát však již naštvané ptáky vynechá.

Vydělali miliony dolarů, získaly miliony fanoušků po celém světě, přesto vlastně za celé dva roky nepřišli s ničím novým. Vždy se drželi svých Angry Birds. Pravidelně k nim vydávali nové úrovně a pokračování, ale nikdy se nepustili do naprosto nového projektu. Tomu je nyní konec a další hrou, se kterou se Rovio bude chtít ukázat, bude Amazing Alex.

Z prvních informací je známo, že se bude jednat o výukovou hru, skrz kterou se budeme probíjet spolu s blonďákem Alexem, po kterém je hra pojmenována. Alex rád staví věci a vy se mu budete snažit pomáhat v budování jeho staveb. V mnoha puzzlech si tak budete zahrávat s propracovanou fyzikou, stavbami, destrukcemi a mnoha dalšími složkami. Dle vývojářů se má hra vzdáleně podobat hře Casey’s Contraptions. Na záznam ze hry se můžete podívat níže:

Zdroj: androidpolice.com

Komentáře (2)

Komentovat

Nahoru