Navigace: Úvod » Bleskovky » N.O.V.A. 3 nebude z řady freemium titulů

N.O.V.A. 3 nebude z řady freemium titulů

N.O.V.A. 3 nebude z řady freemium titulů

Gameloft dnes oznámil jednu více než radostnou zprávu. Po dlouhých měsících čekání jsme se konečně dozvěděli, jak to bude ohledně nejnovějšího dílu série N.O.V.A. a jeho placením. Zástupce firmy řekl jasně, že se bude jednat o výjimku v Gameloft nabídce a N.O.V.A. 3 bude klasickou hrou, alespoň co se do placení týče. Nepůjde tak o žádnou freemium hru!

V posledním týdnu nás Gameloft častuje řadou nových videí, které mají hráče nalákat na nadcházející díl hry N.O.V.A., jež se má stát jednoznačně nejlepší hrou po všech směrech, které si dovedete představit. Grafika, hratelnost, zážitek… vše bude – dle slov Gameloftu – perfektní a nezapomenutelné. Zatím to tak vypadá i podle uveřejněných videí, která rozhodně slibují velice zajímavý zážitek. Výsledek však může být na míle vzdálený od toho, co nám mohou videa představit.

Jedna z klíčových otázek se u N.O.V.A. 3 týkala formy platby, kterou se nakonec studio vydá. Gameloft totiž před několika měsíci oznámil, že budou všechny jeho tituly pro rok 2012 tzv. freemium. To znamená, že si hru můžete stáhnout zdarma a platíte za dodatečný obsah, bez kterého jsou hry vlastně nehratelné. V konečném důsledku pak hráči zaplatí mnohem více, než kolik by dali během jednorázové platby.

Gameloft se naštěstí u N.O.V.A. 3 této formě placení vyhnul a rozhodl se pro uvedení hry za pevnou cenu – $6.99. Ano, bude to trochu více, než na kolik jsme zvyklí, ale jistě bude velká část hráčů za tuto volbu předního herního studia velice ráda.

Zdroj: androidandme.com

Komentáře (1)

Komentovat

Nahoru