Navigace: Úvod » Bleskovky » HTC One X si poradí i jako kladivo

HTC One X si poradí i jako kladivo

HTC One X si poradí i jako kladivo

Nadpis v podstatě hovoří za vše. Dva ruští kamarádi se rozhodli, že vyzkoušejí odolnost displeje na HTC One X tím nejsurovějším způsobem, jaký je zrovna napadne. A jelikož měli po ruce kus dřeva a několik hřebíků, bylo jasno – HTC One X se na několik minut stane náhradou za kladivo. A One X obstál!

Na videu níže se můžete na celé zatloukání hřebíků můžete podívat sami:

Přesně 151krát se Rus zdárně pokusil o “kladivový” úder 4.8″ displejem, který na HTC One X naleznete. Po několika ranách si snad každý musel říct, že přeci není možné, aby něco takového telefonní displej vydržel. Výborné zpracování tchaj-wanského smartphonu však jistě vyvede mnoho lidí z omylu. Nejenže se displej nezničil, nenesl dokonce prakticky žádné známky toho, že s ním Rusové prováděli to, co prováděli.

Nevím, zda by byl něčeho podobného schopen některý z našich čtenářů, rozhodně musíme smeknout. Něco podobného bychom – jistě i velká část z vás – asi nečekali. HTC si za tohle zaslouží klobouk dolů a my můžeme s klidem v duši nosit naše HTC One X. Víme přeci, že toho vydrží opravdu mnoho.

Zdroj: androidpolice.com

Komentáře (1)

Komentovat

Nahoru