Navigace: Úvod » Aplikace » Aplikace Mistrovství světa v hokeji 2012

Aplikace Mistrovství světa v hokeji 2012

Aplikace Mistrovství světa v hokeji 2012

Mistrovství světa v hokeji se rozjíždí na plné obrátky a mnozí z nás fandí českému týmu. Díky oficiální aplikaci o nic důležitého nepřijdete, pokud zrovna nesedíte u televizní obrazovky.

Oficiální aplikace partnera šampionátu svůj cíl, tedy informovat o průběhu šampionátu, plní beze zbytku. Po instalaci jsou nutné prvotní kroky. Odsouhlasení podmínek aplikace, a prvotní spuštění aplikace. Již zde se setkáme s rozšířeným účelem aplikace. Je určená nejenom pro sledování vrcholného šampionátu mužů, je také předpřipravena pro šampionát žen, juniorů, či nižších skupin mistrovství. Po skončení elitního MS je tedy aplikace vhodná i pro zarytější fanoušky.

  

Základní obrazovka se skládá z pěti částí. A to zápasy v aktuální den, přehledem týmů, kompletním přehledem odehraných zápasů. Tyto základní informace doplňují informace od sponzora šampionátu a položka oblíbených týmů.

  

Obrazovka zápasu obsahuje všechny podstatné informace. Stav utkání, důležité momenty, soupisky sestav hrajících mužstev i statistiky utkání. Pokud se jedná o průběžně hrané utkání, jsou informace automaticky aktualizovány.

  

Nechybí zobrazení tabulek skupin či pavouků následných vyřazovacích bojů. Vše doplňuje přehledný kalendář, kde uživatelé naleznou rozpisy utkání s důležitými časový údaji anebo statistiky jednotlivých hráčů.

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

 

Programu nic důležitého nechybí a umožňuje kompletní sledování dění na šampionátu. Nepotěší pouze absence české lokalizace a občasné dlouhé načítání dat dané přetížením serverů, tento problém bude dle tvůrců vyřešen. Aplikace je dostupná zdarma v obchodu Play. Nic víc pro hokejového fanouška netřeba. Tedy držme palce, ať se s českou vlaječkou v aplikaci setkáváme co nejdéle.

Aktualizace

Doplňujeme komentované video prostředí aplikace od Michala Dostála

Komentáře (1)

Komentovat

Nahoru