Navigace: Úvod » Bleskovky » WP7Android Project hledá vývojáře do svého týmu

WP7Android Project hledá vývojáře do svého týmu

WP7Android Project hledá vývojáře do svého týmu

Projekt s účelem portace aplikací z operačního systému Windows Phone 7 na Android hledá do svého týmu vývojáře alternativních ROM. Chystá se něco velkého?

Operačnímu systému Windows Phone 7 se nedá upřít mnoho šikovných nápadů a řešení, které jiné systémy neobsahují. Mezi ně patří vynikající správa kontaktů s podporou propojení se sociálními sítěmi či jednoduché ovládání s bezkonkurenční rychlostí celého prostředí systému.

  

Nápadu se chytnul WP7Android Project tým, který portuje základní aplikace ze systému Windows Phone na Android. Mezi jejichž počiny lze najít kopie launcheru, prostředí kontaktů, hudebního přehrávače či aplikaci emailového klienta. Jeden ze zakladatelů projektu, Mafteiu Vlad, prostřednictvím svého Twitter účtu hledá vývojáře uživatelských ROM pro rozšíření svého týmu.

Chystají se tedy kompletní custom ROM ve stylu Windows Phone 7 pro Android? Má projekt šanci uspět po boku úspěšných modifikací CyanogenMod či MIUI?

WWW stránky WP7Android Project

Komentáře (2)

 • kirisek95

  Tak za prvé… je to super projekt a jestli vše bude odladěné a vše propojené, tak bych to bral, protože WP7 UI se mi hodně líbí, ale zase se mi líbí otevřenost androidu…

  Za druhé… doufám, že microsoft nebude útočit patentama a nezaškrtí projekt

  Používáš něco z jejich studia, vím, že jsi měl Launcher 7 Donate, který není od nich, ale pak jsi přešel na Go Launcher… Tak mě zajímá, jestli to teda používáš…, třeba kontakty nebo smsky :)

  Odpovědět
 • HUdasp

  Vcelku souhlas. Pár aplikací z tohoto projektu jsem zkoušel a jako samostatné aplikace to zakomponování do systému není ideální. Jako kompletní ROM by to celé rozhodně dávalo větší smysl. Uvidíme.
  Launcher 7 je oddělený projekt samostatného vývojáře, s tímto nemá nic společného.

  Odpovědět

Komentovat

Nahoru