Navigace: Úvod » Bleskovky » První uniklé fotografie ze Sony LT29i Hayabusa

První uniklé fotografie ze Sony LT29i Hayabusa

První uniklé fotografie ze Sony LT29i Hayabusa

Sony letos výrazně inovuje své portfolio a chce zapomenout na Ericsson. Pomoci mu má nový model s kódovým označením Hayabusa.

Fázi testování raných prototypů ztělešňují i různé uniklé fotky z integrovaného fotoaparátu prototypů. Aktuálně se do světa dostala dvojice fotografií pořízených ze zatím nepředstaveného modelu LT29i s momentálním označením Hayabusa.

 

Fotografie byly zachyceny z webového serveru Picasa a o přítomnosti faktu, že se fotilo z nového modelu svědčí údaje z EXIF informací fotografií. Z něch si můžeme dočíst nejenom nedávný datum pořízení fotografie, ale také verzi firmware 7.0.A.0.599_53_b100. Posun číselného označení ze šestky na sedmičku (nejaktuálnéjší model Xperia S disponuje softwarem šestkové řady) značí, že Sony chystá invovace i v prostředí telefonu.

Doplňme, že model Hayabusa má nahradit Xperii S na postu vlajkové lodi. Očekává se rozměrný displej s některou formou HD rozlišení a užití vícejádrového procesoru. Také by měly zmizet senzorové klávesy pod displejem.

Bližší podrobnosti zatím nejsou známy, ani uniklé fotografie nemohou ukázat obrázek o tom, jak model bude reálně fotit. Raná fáze firmware spolu s kompresí samotného webového alba Picasa jsou nedostatečné indicie.

Zdroj: XperiaBlog

Komentovat

Nahoru