Navigace: Úvod » Bleskovky » První snímky Sony ST21i Tapioca

První snímky Sony ST21i Tapioca

První snímky Sony ST21i Tapioca

Japonský výrobce Sony inovuje své portfolio. Po přístrojích určených náročnějším uživatelům je na řadě model z kategorie low-end.

Model s kódovým označením Tapioca disponující operačním systémem Android směřuje do nejnižších spekter portfolia výrobce a současné nabídky komunikátorů vůbec.

Svědčí o tom 3,2″ palcový displej s podprůměrným HVGA rozlišením (320 x 480 pixelů), jednojádrový Qualcomm procesor taktovaný na 800 MHz s architekturou ARMv6 osazený grafickým čipem Adreno 200, 512 MB paměti RAM či 3 MPix fotoaparátem s možností natáčení videí ve VGA rozlišení bez LED přisvícení. Telefon disponuje baterií o nezvykle vysoké kapacitě 1460 mAh. Což je více, než modely Xperia U a P mířící do vyšších spekter nabídky.

Proč se o tomto jinak nemastném, neslaném modelu zmiňujeme? Pokud jsou specifikace konečné a pravdivé, Tapioca bude prvním telefonem s procesorem ARMv6 architektury a nejnovějším operačním systémem Android 4.0.x Ice Cream Sandwich. Tedy vynikající přístroj komunity pro vykrádání ovladačů nejnovější verze OS pro portaci do svých uživatelských ROM starších přístrojů. Za samotný model palec dolů, za potenciál komunitě jednoznačně palec nahoru.

Zdroj: XperiaBlog

Komentáře (2)

  • Daniel

    Dobrý den, otázka jednoduchá…: Kdy a za kolik v ČR? :D

    Odpovědět
  • HUdasp

    Dle posledních dob uvádění přístrojů Sony na trh bych to viděl tak za 3 měsíce. Cenu opravdu nevíme a těžko odhadovat. Spíš je otázka, proč upřednostnit tento model před již prodávanými modely Mini či Live Walkman.

    Odpovědět

Komentovat

Nahoru