Navigace: Úvod » Bleskovky » Očekávaný Dungeon Hunter 3 je tady

Očekávaný Dungeon Hunter 3 je tady

Očekávaný Dungeon Hunter 3 je tady

Když před týdnem Gameloft oznámil seznam připravovaných her pro letošní rok, mnoho hráčů se ptalo na to, kde je tak dlouho slibovaný Dungeon Hunter 3. Ten nakonec přišel a nese se jak v duchu svých předchůdců, tak v duchu nadcházející filozofie Gameloftu – ve freemium verzi.

Na třetí pokračování herní série Dungeon Hunter se čekalo několik měsíců. Dlouho dopředu nás už jedno z největších herních studií informovalo o tom, že se na přelomu března a dubna dočkáme. Tiskové zprávy nelhaly, bohužel nelhala ani vyjádření pozdější, ve kterém se Gameloft nechal slyšet, že všechny hry pro rok 2012 budou ve verzi freemium.

Freemium znamená, že hra je ke stažení zdarma v základní a hodně osekané verzi, přičemž další obsah si budete muset kupovat pomocí mikroplateb. Ty se však dají považovat za mikro pouze u klasických velkých her na PC či na konzole, u her na mobilní telefony se jedna taková platba rovná ceně plné hry, někdy dokonce i několika. Jak se komu tento způsob placení líbí či nelíbí už necháme na každém, můžete se o váš názor podělit níže v komentářích.

Hra je každopádně již dostupná zdarma na Google Play.

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentáře (1)

Komentovat

Nahoru