Navigace: Úvod » Večerní okénko » Nový komunikátor Sony na obzoru?

Nový komunikátor Sony na obzoru?

Nový komunikátor Sony na obzoru?

Zdá se, že snaha „nováčka“ na poli komunikátorů s operačním systémem Android nekončí a na obzoru se zjevuje nový model.

A nejedná se o ledajaký model. Na internet unikly první fotky nového přístroje Sony s operačním systémem Android Ice Cream Sandwich, tentokrát ale vybaven hardwarovou klávesnicí.

Z poměrně nekvalitních snímků je zřejmé, že se jedná o komunikátor s výsuvnou konstrukcí ve stylu Dell Venue Pro. Klávesnice se tedy nevysouvá z boku, ale ze spodní části přístroje. Mezi další ojedinělé vlastnosti klávesnice patří i provedení tlačítek, kdy jsou znaky sjednoceny do bloků. Dá se tedy očekávat, že funkčnost bude podobná, jako u starých komunikátorů Sony Ericsson, kdy tlačítka byla kolébková a zadávání znaků fungovalo formou mačkání hran tlačítek. Ačkoliv nejsou známy další specifikace přístroje, absence jakýchkoliv kláves pod displejem předznamenává nejnovější verzi operačního systému Android 4.x. Dále lze očekávat užití dvoujádrového procesoru o frekvenci 1 Ghz s podporou grafického čipu Mali 400 a 512 MB RAM, tedy obdobnou výbavou, jakou disponuje představený model Xperia U, ze kterého výbavou novinka pravděpodobně bude vycházet.

 

Vzhledem k faktu, že z uniklých snímků telefon neoplývá velkým displejem a přítomnost HW klávesnice předznamenává model pro firemní klientelu, není vyloučeno, že se objeví model i v provedení bez fotoaparátů.

Komentáře (2)

Komentovat

Nahoru