Navigace: Úvod » Bleskovky » Motorola Defy+ u Vodafone za akční cenu

Motorola Defy+ u Vodafone za akční cenu

Motorola Defy+ u Vodafone za akční cenu

Kdo hledá telefon na letní toulky přírodou, pro ty patří Motorola Defy+ mezi ideální kandidáty. Nyní za zajímavou cenu u operátora Vodafone.

Motorola Defy+ patří mezi hrstku odolných telefonů s operačním systémem Android. Telefon je prachotěsný, vodotěsnost zaručuje certifikace IPX7.

Telefon také disponuje komplexní výbavou čítající 1 GHz procesor doplněný 512 MB pamětí RAM. Další vlastnosti,mezi něž patří 5 MPix fotoaparát s přisvětlovací LED diodou, interní paměť o kapacitě 2 GB či 3,7″ palcový displej o vysokém FWVGA rozlišení (854 x 480 pixelů) bohatě vystačí nejednomu uživateli. Telefon disponuje operačním systémem ve verzi 2.3 Gingerbread, leč aktualizace výrobce na ICS není přislíbena. Do terénu potěší pevné tělo a nadprůměrná baterie o kapacitě 1700 mAh.

To vše u Vodafone za atraktivní cenu 4977 Kč, což je o tisíc korun méně, než v běžné distribuci a o 500 Kč méně, než je cena úhlavního nepřítele v podobě Sony Ericsson Xperia Active. Férová nabídka.

Komentáře (2)

  • 2kan

    Pokud se nepletu, tak Active je odolnější ne?

    Odpovědět
  • HUdasp

    Oba telefony jsou dle specifikace odolné stejně. Defy mi přijde do náročnějších podmínek lepší z důvodu pogumování celého těla. Oba dva telefony jsou i tak náchylné na pády a připadného prasknutí dotykového skla. Viděl jsem prasklé dotykovky už u obou.

    Odpovědět

Komentovat

Nahoru