Navigace: Úvod » Aplikace » LG Touch LED Notifications: LED dioda netřeba

LG Touch LED Notifications: LED dioda netřeba

LG Touch LED Notifications: LED dioda netřeba

Mobilní telefony LG vynikají velice dobrými displeji, slušnými kapacitami baterií či dobrým poměrem cena/výkon. Na druhou stranu absence notifikační LED diody může mnoha uživatelům vadit. Problém řeší aplikace LG Touch LED Notifications.

Aplikace má za cíl jediný úkol. A to takový, aby přesvědčil podsvícení kláves pod displejem jako indikaci zmeškaných událostí. A jde jí to velice dobře.

  

Aplikace s jednoduchým uživatelským rozhraním dokáže velice rychle udělat z podsvícení kláves běžnou notifikační diodu. Umí pracovat nejenom s běžnými zmeškanými úkoly, jako jsou nepřijaté hovory, SMS či emaily. Umí také pracovat s aplikacemi třetích stran. Vše doplňují detailní možnosti režimu podsvícení, nastavení doby, po jakou má být notifikace aktivována či nastavení vlastností samotného podsvitu. Nicméně nenastaví barvu podsvitu, za to ale aplikace nemůže.

Aplikace je dle tvůrce programu kompatibilní s těmito telefony LG:

  •  LG Optimus 2X/T-Mobile G2X/Star (P990/P999/SU660)
  •  LG Optimus Black (P970)
  •  LG Optimus 3D (P920)
  •  LG Nitro (P930)
  •  LG Optimus ME (P350)
  •  LG Marquee (LS855)

Funguje také korektně na LG P500 Optimus One. Oproti telefonům Samsung nevyžaduje k chodu upravený kernel, stačí root. Potěší také nenáročnost programu vzhledem k době výdrže telefonu na nabití.

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

 

Aplikace je zdarma dostupná v obchodě Play. Jednoznačně aplikace, která by neměla chybět na žádném telefonu LG s provedeným rootem.

Komentovat

Nahoru