Navigace: Úvod » Bleskovky » Ice Age Village, Gameloft představil novou hru

Ice Age Village, Gameloft představil novou hru

Ice Age Village, Gameloft představil novou hru

Plánům Gameloftu pro letošní rok jsme se již věnovali. Mezi hrami, které se měli v blízké budoucnosti objevit, se vyskytovala hra na téma filmu Ice Age (Doba ledová), ta se právě včera dostala na Google Play pod názve Ice Age Village.

Gameloft se nebojí filmových her a adaptací, pravidelně se domlouvá s filmovými studii na společných projektech. Nedávno byla slíbená hra ku příležitosti premiéry filmu Men in Black 3, která bude samozřejmě úzce souviset s filmovou předlohou. Tentokrát se herní studio domluvilo také s Fox Entertiment a společně nám přinesli strategickou hru ze světa Doby ledové.

Jedná se o městskou strategii tak, jak ji známe například ze Sim City – stavíte budovy (jeskyně), cesty, výběhy a mnoho dalšího, přičemž se vše snažíte co nejlépe skloubit tak, aby městečko rostlo a fungovalo. Hrou vás bude provázet jednoduchý příběh a celá řada drobných miniher a vedlejších misí.

Jako každá současná hra od studia Gameloft, je i Ice Age Village označená nálepkou „freemium“. Samotná hra je tedy zdarma, ale pro plnohodnotné hraní bude potřeba dokupování obsahu přímo ve hře.

Níže se podívejte na trailer, který Gameloft vydal spolu se hrou:

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentáře (1)

  • peter

    Prosim poradte mi hram hru a som v 23kole ale ak ju dohram a chcem si ju zapnut za hodinu tak pri zbierani minci mi napise ze az za 68hodin sa mi hra spusti a opakuje sa mi to stale dookola

    Odpovědět

Komentovat

Nahoru