Navigace: Úvod » Bleskovky » Gameloft o Velikonocích naděluje

Gameloft o Velikonocích naděluje

Gameloft o Velikonocích naděluje

Velikonoce jsou dobou jako stvořenu pro různé akce a speciální nabídky. Herní gigant Gameloft se také chce zařadit do davu.

A tak přichází s akcí Easter Hunt, která potrvá po celé Velikonoce. Po celé svátky (tedy dnes, v neděli a v pondělí) Gameloft nabídne jednu hru ze svého portfolia zdarma ke stažení. Háček je v tom, že hra bude dostupná po omezenou dobu dvou hodin a není pevně nastaven čas zveřejnění hry.

Známe jen pouze to, že hry zdarma Gameloft oznámí na svém Twitter a Facebook účtu v časovém rozmezí mezi 10. až 18. hodinou. Je vhodné tedy býti na pozoru.  Pevně doufám, že se bude jednat o plnohodnotné tituly bez dalších skrytých plateb, jak bývá u novinek herního studia v poslední době zvykem, jinak by akce ztrácela smysl.

Zdroj: Gameloft

 

AKTUALIZOVÁNO

Akce je nakonec pouze pro uživatele z Velké Británie, v naší kotlině máme smůlu.

Komentáře (6)

 • david

  Today’s #free game will be unveiled sometime early afternoon!

  Odpovědět
 • david

  9mm is now #free

  Odpovědět
 • david

  nekdo zapomnel dodat:
  Note: This promotion is only open to UK residents, and the free games will only be available on the Gameloft mobile store. Unfortunately some games may not be compatible with all Android HD devices, but we hope to have everyone covered with at least one game during the weekend!

  takze pro nas zcela zbytecne

  Odpovědět
 • HUdasp

  Ano, také na to koukám. Omlouvám se za mystifikaci.

  Odpovědět
 • david

  ok, no prob, to se stane v zajmu rychleho informovani:)

  taky sem se tesil, ale pak sem to vyzkousel. neslo to, a tak sem si to precet podrobneji a … nic:(

  Odpovědět
 • LiberX

  Me bylo nejaky divny, ze Androidaplikace.cz byl jedinej portal, kterej o tehle akci informoval. Na druhou stranu me ale prekvapuje i to, ze tech velikonocnich akci neni mnohem vic.

  Odpovědět

Komentovat

Nahoru