Navigace: Úvod » Bleskovky » Football Manager Handheld 2012 dostupný v obchodě Play

Football Manager Handheld 2012 dostupný v obchodě Play

Football Manager Handheld 2012 dostupný v obchodě Play

Herní gigant Sega vydala verzi pro OS Android své nejoblíbenější manažerské fotbalové hry Football Manager Handheld 2012. Hurá tedy do saka a na virtuální pažit.

Fotbalových manažerů je jako šafránu, ještě méně je jich  pro platformu Android. Natož těch kvalitních. Sega přichází s Androidí verzí celosvětově nejúspěšnějšího fotbalového manažeru Football Manager Handheld 2012. Verze pro OS Android doplňuje již dříve uvolněné verze pro stolní PC, přístroje Apple či konzole Sony PSP.

 
Na co se tedy obývákoví manažeři mohou těšit? Samozřejmostí je možnost kompletní správy svého oblíbeného týmu včetně ovládání přestupů, tréninku hráčů, samotné taktiky pro zápasy a mnohém dalším, co je pro chod klubu důležité. Zajímavostí je mód Challenge, kdy hráč musí plnit stanovené krátkodobé úkoly.

 

 

Hra obsahuje soutěže ze 12 států, leč mezi nimi nenalezneme zástupce České Republiky. Což se také dá říci o absenci české lokalizace. Na druhou stranu je Football Manager Handheld 2012 jednoznačně nejpropracovanějším fotbalovým manažerem pro kapesní zařízení, který si v ničem nezadá se svou konkurencí určenou pro stolní počítače. Tento fakt ospravedlňuje vcelku vysokou cenu hry. Kdo s investicí váhá, zanedlouho se hře budeme věnovat v plnohodnotné recenzi.

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru