Navigace: Úvod » Aplikace » Root Browser: procházejte vnitřní strukturu telefonu efektivně!

Root Browser: procházejte vnitřní strukturu telefonu efektivně!

Root Browser: procházejte vnitřní strukturu telefonu efektivně!

Existuje mnoho správců souborů, pouze malá část z nich se specializuje pro procházení vnitřních systémových složek. Root Browser patří mezi ně.

Jak název napovídá, aplikace je určena pro telefony s povolenými právy root. Jistě jste se při úpravách svého telefonu setkali s tím, že něco máte nakopírovat někam a nastavit tomu tahle práva. Anebo si máte otevřít soubor někde v /system/etc/něco.. a smazat ten a ten řádek. Správce Root Browser patří mezi ideální aplikace, se kterými lze tyto činnosti vykonávat.

Oproti jiným se totiž specializuje právě na telefony s rootem a vnitřní úpravy systému. Nedisponuje atraktivním UI ani integrovaným prohlížečem obrázků, je jednoduchý a svému účelu dostojí se ctí. Kdo zná placený Root Explorer, Root Browser se jeho vlastnostmi silně inspiruje.

  

Co tedy aplikace umí. Umí nejenom běžné práce se soubory (kopírování, přesouvání, smazání,…), disponuje možnostmi měnit práva k souborům či měnit vlastníka. Hodí se také jednoduchý textový editor pro editaci scriptů, či jiných systémových souborů. Potěší podpora pakování aplikací jak do .zip archivů a archivů .tar. Root Browser umí spouštět i napsané scripty.

Nejlepší na tom vše je to, že aplikace je zdarma dostupná na obchodu Play. Existuje i placená verze k odstraněným reklamním proužkem a možnostmi navíc, na XDA v topicu aplikace naleznete způsob, jak si legálně aktivovat Pro verzi. Root Browser rozhodně nenahradí komplexněji vybavený Root Explorer, kdo hledá povedeného správce souborů pro telefon s rootem, Root Browser je kvalitní volba.

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

 

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentovat

Nahoru