Navigace: Úvod » Bleskovky » [Aktualizováno] Leak: Fotka Sony Xperia „Pepper“ na internetu

[Aktualizováno] Leak: Fotka Sony Xperia „Pepper“ na internetu

[Aktualizováno] Leak: Fotka Sony Xperia „Pepper“ na internetu

Když v lednu unikl na internet roadmap společnosti Sony, objevily se v něm tři nové modely, o nichž se předpokládalo, že se objeví na letošním ročníku MWC. Jednalo se o telefony s označením Kumquat, Nypon a Pepper. V Barceloně však Sony představilo pouze dva modely – Sony Xperia P a Sony Xperia U.

Aktualizace: Dnes ráno Sony oficiálně odkryla všechny informace o třetím smartphonu ze své nejnovější řady. „Pepper“ se nakonec jmenuje Sony Xperia Sola. Jedna z velice zajímavých informací je to, že bude Sola disponovat systémem Sony Floating Touch, který umožní uživatelům procházet webové stránky pouze za pomoci gest dělaných nad displejem. Níže přidáváme fotky nového smartphonu od společnosti Sony.

 

Kde skončil třetí „Pepper“? Oficiální fotka tohoto smartphonu s kódovým označením MT27i se právě dostala na internet a dá se předpokládat, že Sony brzy přijde s oznámením právě tohoto telefonu. V lednovém roadmapu totiž bylo uvedeno, že se všechny modely dostanou do prodeje již v dubnu. Sony Xperia Pepper je tedy s nejvyšší pravděpodobností za dveřmi.

Pepper hned na první pohled jasně patří do nejnovější řady od Sony a svým charakteristickým designem do ní skvěle zapadne. Hlavním designovým rozdílem je absence průhledné lištičky, kterou můžeme nalézt na obou modelech Xperia P i Xperia U. Spolu s obrázkem se do oběhu dostaly i některé specifikace smartphonu. Pepper bude mít 1GHz dvoujádrový procesor, 5 MPx fotoaparát, 3.7″ FWVGA displej, 512 MB RAM a podporu NFC.

Zdroj: androidandme.com

Komentáře (3)

 • ...No...Name...

  A já myslel že už je Sony Xperia Sola ofiko představená, jako na všech ostatních webech :)

  Odpovědět
 • Miroslav Václavík

  Novinka vyšla přibližně dvě hodiny před tím, než byl smartphone oficiálně představen. :)

  Odpovědět
 • ...No...Name...

  Určitě, ale tato fotografie již putuje internetem (i českým) minimálně pár dní… A v tom případě mi to pak přijde i ty 2 hodiny předem celkem pozdě ;-) Ale to jen tak, naokraj…

  Odpovědět

Komentovat

Nahoru