Navigace: Úvod » Hry pro Android » Angry Birds Space

Angry Birds Space

Angry Birds Space

Jaké synonymum použít pro hru, když mluvíme o Angry Birds? Absolutní klasika všech androiďáků na světě! Nový díl má dokonce za partnery National Geographic a NASA.

Kromě Androidu je hra také dostupná na: iOS, PC, přičemž zcela zdarma v plné verzi je pouze pro Android (alespoň první dny po uvedení tomu tak je). Na Windows Phone zatím není hra k dispozici.

Vývojáři s Rovio slibovali zcela novou hru, která se pochlubí vylepšenou fyzikou, herními mechanismy, ale hlavně zcela novým prostředím ve vesmíru. Od 22.března se o tom, zda vývojáři naplnili sliby, můžete přesvědčit sami. My vám nyní nabízíme naši recenzi.


Úvodní menu je krásné interaktivní a na konci můžeme opět vidět, že Rovio zde plánuje pozdější aktualizaci, která opět přinese nové mise. Série klasicky začíná pestrým, leč obyčejným intrem.

Noví Angry Birds Space se snaží zapůsobit podobným herním principem, ale s porcí nových a zajímavých inovací. Největší roli zde hraje gravitace, to znamená, pokud vystřelíte ptáka do gravitačního pole nějaké planety, tak se štěstím sestřelíte všechna prasata, která jsou umístěna v gravitačním poli jiné planety. Také lze využít gravitačního pole dvou planet k nasměrování letu, a tím zasáhnout cíl v různých úhlech. Inovací je samozřejmě také zobrazená osa, po které pták po vystřelení poletí a vy tak můžete vidět, jak ho gravitace v letu ovlivní. Opět se setkáváme se stejnými typy ptáků, jen s mírně upraveným vzhledem, ale je zde i jeden zcela nový, který dokáže místo dopadu zmrazit. Celkem se setkáte s šedesáti úrovněmi. Na konci každé série misí na vás čeká boss a tyto mise budete opakovat klidně i desetkrát, neboť k jeho zneškodnění je potřeba mít také porci štěstí.


Ovládání na dotykovém displeji je samozřejmě opět skvělé, ale až na gravitaci zde změnu nepocítíte. Pokud znáte Angry Birds ze starších dílů, rozhodně to není až taková revoluce, jakou vývojáři slibovali, ale i tak se nové naštvané ptáky vyplatí vyzkoušet. Zkrátka zase budete mít při čekání na hromadnou dopravu nějaké rozptýlení.

HODNOCENÍ: 7,5/10

+ pěkné menu
+ pestré mise
+ hrátky s gravitací

– nic extra nového

Úvodní hodně povedené a hlavně vtipné intro:

logo-app
App Name
Developer

Free   

pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Komentáře (1)

Komentovat

Nahoru