Navigace: Úvod » Bleskovky » Amazon nakonec připravuje tři nové tablety

Amazon nakonec připravuje tři nové tablety

Amazon nakonec připravuje tři nové tablety

Včera jsme vás informovali o tom, že Amazon s nejvyšší pravděpodobností připravuje nový tablet. Dnes se na světlo dostalo, že připravuje hned tři nové modely.

První seriozní informace o tom, že Amazon chystá nástupce pro svůj tablet Kindle Fire, se k nám dostali díky objednávce na nové díly, padnoucí na velikost 10″. Dnes se vyjádřil server Taiwan’s Economic Times, že leader na trhu s androidími tablety připravuje novinky hned tři – jeden tablet o uhlopříčce 8.9″ s rozlišením 1920×1200 a dva tablety o uhlopříčce 7″, přičemž jeden bude mít rozlišení 1280×800 a druhý 1024×600. “Desítkový” tablet tak zmizel a objednané šasi budou pravděpodobně pro zmíněná 8.9″ tablet.

Z toho je jasné, že se zaměření na trh pěkně rozdělí. Vlajkovou lodí se stane největší z trojice nových tabletů. Naopak nejmenšího z nich by si rád ponechal jako low-end, který se bude držet na dosavatních $199. Ostatní dva modely by se následně mohly prodávat za $249 a $299.

Ani tentokrát se nejedná o potvrzené informace, ale kousek po kousku se nám doplňuje skládačka, která se možná nebude příliš lišit od pravdy.

Zdroj: androidguys.com

Komentáře (1)

Komentovat

Nahoru