Navigace: Úvod » Bleskovky » Call of Duty Elite speciálně pro tablety

Call of Duty Elite speciálně pro tablety

Call of Duty Elite speciálně pro tablety

Fanoušci veleúspěšné série Call of Duty se dnes mají z čeho radovat – studio Activision totiž uvedlo, že chystá speciálně optimalizovanou verzi svého Call of Duty Elite pro tablety.

Dle slov produktového ředitele Noaha Hellera bude další přirozený krok po skvěle přijaté verzi pro smatphony. Tu si totiž na platformách iOS a Android dohromady stáhlo více než dva miliony uživatelů. Ve svém vyjádření také prozradil několik informací o nové aplikaci.

Nová verze Call of Duty Elite bude dostupná jak pro tablety s Androidem, tak pro iPady od Applu. Samotná aplikace nabídne podobné funkce, jako jeho menší bratříček pro telefony. Pro fungování budete muset – stejně jako ve verzi pro smartphony – vlastnit Call of Duty Modern Warfare 3 na své konzoli nebo počítači.

Více informací zatím prozrazeno nebylo, rozhodně se však jedná o velice příjemnou zprávu pro všechny majitele CoD: MW3. Tabletová verze Call of Duty Elie rozhodně přinese příjemnější ovládání a přehlednější design. Věříme, že však Activision vymyslí ještě něco navíc, co by všechny uživatele překvapilo. V případě dalších informací vás budeme okamžitě informovat.

Zdroj: androidcentral.com

Komentovat

Nahoru