Navigace: Úvod » Návody » xLoud z telefonů Sony Ericsson pro jakýkoliv telefon

xLoud z telefonů Sony Ericsson pro jakýkoliv telefon

xLoud z telefonů Sony Ericsson pro jakýkoliv telefon

Sony Ericsson přidává do aktuálních modelů nejenom zbytečnosti, ale i povedené funkce a vlastnosti. Mezi nejpřínosnější počítám funkci xLoud, kterou si užívám na své Xperii Pro Mini. Díky fóru XDA si tuto funkci můžete dohrát do jakéhokoliv telefonu s OS Android.

O co jde? Jak je z názvu patrné, xLoud pracuje se zvukem. Jeho primární funkcí je vyšťavit vestavěný reproduktor v telefonu na maximum a docílit tak hlasitého podání zvuků linoucích se z přístroje. Z vlastní zkušenosti mohu potrvrdit, že je xLoud velice užitečná funkce a moje Xperia křičí naprosto dostatečně.

Předně je vhodné pár upozornění:

– návod je primárně určen a vyzkoušen na HTC Desire HD, z ohlasů XDA fóra i principu samotné úpravy by měl fungovat na každém telefonu

– xLoud opravdu umí dělat s reproduktorem velké věci – za riziko poškození reproduktoru z důvodu hlasitého přednesu náš server neručí

– úprava funguje pouze na telefonech v povolenými právy root a aplikovaným ClockWork recovery

Jak na to

Provedení úpravy je v podstatě jednoduché. Pokud někdo flashoval custom ROM pomocí recovery, tak postup je naprosto stejný.

– jako vždy před jakýmikoliv úpravami, je vhodné si udělat zálohu v recovery

stáhneme si .zip balíček s potřebnými soubory

– balíček umístíme na kartu a následně provedene flash pomocí recovery

– toť vše, restart a je hotovo

Balíček nakopíruje potřebné soubory do vnitřní paměti přístroje a dopíše do souboru build.prop nutné informace pro samotné spuštění xLoud. Tato funkce je poté zapnuta natrvalo.

Znatelné výsledky jsou hlášeny nejenom z modelu Desire HD, ozývají se také uživatelé s modelem EVO 3D s překvapením, co jejich telefon zvládne. Pochlubte se s výsledky modifikace u vašeho telefonu.

Celý návod i s postupem manuální instalace na XDA fóru

Komentáře (2)

  • Milhouse

    No prave, tyhle programy nastaví buzeni repraku za hranice jeho moznosti. v lepsim priade bude na houby zvuk, v tom horsim bude reprak deravy a chrcet! Ne diky, mam ho rad tak,jak je. ;)

    Odpovědět
  • HUdasp

    Toto je systémová úprava, ne ledajaký prográmek, kterých je Marketu jistě mnoho. xLoud je šikovná funkce, která zvyšuje hlasitost nejenom vyzvánění, hodí se i při přehrávání videí. Samozřejmě, kdo zkoušet nechce, nechť nezkouší. Za sebe si myslím, že reproduktory telefonů by zvládly jistě vyšší hlasitosti, o nějakém kapesním tlampači se tu samozřejmě nebavíme:)

    Odpovědět

Komentovat

Nahoru